20 лютого – День Героїв Небесної Сотні!

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні.

Цей день відзначають згідно Указу Президента України Петра Порошенка «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Ця дата назавжди запам’ятається у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний 2014 рік.

7 років пройшло з того часу, коли Герої Небесної Сотні пожертвували своїм життям заради прав людини, людської гідності та європейське майбутнє.

Герої Небесної Сотні стали для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, але і джерелом натхнення для наших героїчних воїнів, які гідно продовжують їх справу, захищають наше з вами право на вільне життя та щасливе майбутнє.

Давайте разом вшануймо Героїв України, які відважно відстоювали та відстоюють незалежність нашої країни.

Слава Героям, слава українським воїнам, які нині з честю та гідністю виконують свій обов’язок, захищаючи свою рідну Батьківщину.

Слава Україні.

міський голова                                       Сергій ЛИСИЦЬКИЙ