Нагородження переможців онлайн-конкурсу “Лесине слово: сучасний синтез”

1 березня у приміщенні Олевської міської ради відбулося нагородження переможців онлайн-конкурсу для учнівської молоді та дорослих Олевської ОТГ з нагоди 150-річчя від Дня народження Лесі Українки “Лесине слово: сучасний синтез”.

Загалом було визначено 13 переможців, які отримали грошові винагороди та дипломи.

Творчі колективи Олевського МБК та відділу культури та туризму висловили особливу подяку міському голові Сергію Лисицькому та його заступнику Юрію Данюку за підтримку, не байдужість та зацікавленість у проведенні даного заходу на території громади.

Зазначимо, що подібний онлайн-конкурс із грошовими винагородами проводиться вперше.

Організатори також висловили подяку усім клубним, освітянським та бібліотечним закладам, а також активним учням та дорослим із громади за креативність, яскраве осмислення Лесиного слова.

Результати конкурсу:

ГРАН ПРІ – Діна Халімончук (викладач Олевської музичної школи Олевської міської ради)

Декламація

I – Наталія Романчук – педагог – організатор  Олевська ЗОШ І – ІІІ ст. №2;

II – Анна Шукалова – учениця Олевської ЗОШ № 3;

III – Євген Гілюк – староста  с. Жубровичі

Театралізація уривків із Лесиного доробку п’єс (до 7 хв) – більше 2х осіб

I – Мидловець Валерія, Шибецька Ірина, Шиш Ярослав – учні Олевської ЗОШ І – ІІІ ст. №3;

II – Світлана Скумін та Василь Скумін  – учні Хочинської ЗОШ І – ІІІ ст.;

III – Козловець Валентин, Степушенко Степан, Фещук Софія (керівник Катерина Гарбар) – учні Лопатицької ЗОШ І – ІІІ ст.;

Оригінальні поєднання жанрів

I – Олена Бреслаш (конц. Анатолій Бочковський) – художній керівник МБК Олевської міської ради;

II – Світлана Цибанєва – художній керівник Будинку культури с. Лопатичі;

III – Колектив “Рідня” (керівник Юрій Козачок)  – Будинок культури

с. Кам’янка .

LEONARDO

I – Пайцун Софія, Клочкова Анна, Кручко Іванна, Ямчинська Катерина (кер. Оксана Ковальчук) – учні Олевська ЗОШ І – ІІІ ст. №3;

II – Ольга Ратушинська – викладач мовної школи LEONARDO;

III – Поліна Саленко –  учениця мовної школи LEONARDO.