Відбулось засідання опікунської ради

Сьогодні, 23 березня, відбулось засідання опікунської ради Олевської міської ради.

На засіданні були присутні: заступник міського голови Юрій Данюк, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Дворецький, начальник юридичного відділу Андрій Кравченко, начальник служби у справах дітей Наталія Скумін, директор Олевської гімназії Євгеній Рябой, заступник з виховної роботи Олевської ЗОШ №2 Ніна Тарасевич та заступник директора з виховної роботи ЗОШ №3 Ольга Фещук.

На порядку денному розглядались питання щодо позбавлення батьківських прав, неналежного виконання батьківських обов’язків та про призначення опікуна над особою, яка має захворюваність ДЦП. Також комісією було прийнято рішення порушити клопотання щодо влаштування недієздатної особи до психоневрологічнго інтернату цілодобового перебування.

Враховуючи всі надані документи, пропозиції та зауваження, опікунська рада одноголосно підтримала всі питання порядку денного.