На Олевщині протягом доби підтверджено 28 нових випадів захворювання на COVID-19

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області стрімко зросла кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Станом на 09:00 25.03.2021 (за минулу добу – 24 березня) зареєстровано 1136 нових лабораторно підтверджених випадків у області.

За інформацією Житомирського обласного лабораторного центру протягом минулої доби на Олевщині підтверджено 28 нових випадків захворювання на COVID-19. Активних хворих наразі 167.

Всього на Олевщині з початку пандемії було лабораторно підтверджено 1664 випадків захворювання COVID-19.

Пам’ятайте!Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.