До уваги жителів багатоквартирних будинків!   

З метою приведення договірних відносин до вимог чинного законодавства України в сфері житлово- комунальних послуг між ТОВ «Олевське орендне підприємство теплових  мереж» та споживачами послуг з централізованого водопостачання та водовідведення у багатоквартирних будинках, пропонуємо вам ознайомитися та при необхідності надати до 01.05.2021 р. свої пропозиції або зауваження до чинної редакції Публічного договору з  індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем) (далі Договір) розміщеного на офіційному інтернет- сайті (https://olevske-optm.info-gkh.com.ua).

Додатково інформуємо про те, що будь-яка особа, що користується послугами  ТОВ «Олевське орендне підприємство теплових  мереж» може отримати паперовий примірник Договору, підписаний уповноваженою особою нашого підприємства в залежності від обраної моделі організації договірних відносин. Для цього необхідно письмово звернутися з відповідною заявою на адресу нашого підприємства із вказанням наміру отримати письмовий примірник Договору додавши до заяви необхідні документи (форми заяви-приєднання до договору, заяви про укладення договору розміщені на сайті нашого підприємства).

Адміністрація  ТОВ « Олевське орендне  підприємство  теплових  мереж»

Публічний договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем)

 

Залишити коментар

Перейти до вмісту