Новий паркан для літньої жительки Олевська

Жителька міста Олевськ Валентина Ямчинська звернулась до міської ради з проханням  відновити паркан біля її садиби. У своєму зверненні вона вказала, що є вдовою інваліда Другої світової війни і одержує мінімальну пенсію, яку майже всю витрачає на лікування.  Дочка також не може допомогти, бо так само одержує мізерну пенсію. Літня жінка, якій 91 рік просила лише поставити огорожу, а за роботу хотіла платити кошти з власної кишені.

Міський голова Сергій Лисицький  особисто розглянув звернення і враховуючи заслуги покійного чоловіка Валентини Ямчинської , який був фронтовиком на Другій світовій війні  і нагороджений медалями та орденами, виділив власні кошти з фонду заробітної плати, яку він обіцяв віддавати на благодійність, для встановлення паркану.

Матеріал для огорожі, а саме штахети, жерді та стопці надав приватний підприємець Петро Козловець.

Наразі команда благоустрою міської ради вже встановила новий паркан 41 метрів завдовжки і завершує будівельні роботи.

«Я безмежно вдячна Сергію Івановичу за допомогу, за те, що він людина слова. Також, спасибі підприємцю, який надав матеріал.  Коли завершаться роботи, я особисто прийду подякувати нашому меру» –  сказала Валентина Ямчинська.