Підопічних територіального центру привітали з Великоднем

Напередодні Великодня, 29 квітня, міський голова Сергій Лисицький разом із заступником Юрієм Данюком та заступником голови Коростенської РДА Ларисою Хоречко відвідали територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), щоб привітати підопічних та колектив з прийдешнім святом Великодня.

Гості вітаючи побажали присутнім щастя і добра та пригостили святковими кулічами.

«Нехай світле свято Великодня наповнить ваші серця радістю і любов’ю та подарує вам міцного здоров’я та добробуту» – зазначив Сергій Лисицький.

Пасхальні кулічі для підопічних було надано благодійно ФОП Гергало Л. В. та Благодійним фондом «Let’s help».

Директор Територіального центру соціального обслуговування Владислав Мельник також привітав підопічних та побажав наснаги, здоров’я та довгих років життя.

Дідусі і бабусі були дуже раді гостям та подарункам до Великодня, дякували за повагу та візит до них.

Міський голова також ознайомився із закладом, зокрема з проблемними питаннями з якими зіштовхуються працівники та підопічні та разом обговорили варіанти їх вирішення.