Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора КНП “Олевський ЦПМД”

міського голови

12.05.2021   № 137

Про утворення конкурсної комісії

з проведення конкурсу  на зайняття

вакантної посади генерального директора

комунального некомерційного підприємства

«Олевський Центр первинної медичної допомоги»

Олевської міської ради

Відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року  № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» та  від 21 серпня 2019 року №  792 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я»,  розпорядження міського голови від 22 квітня 2021 року № 120  «Про проведення конкурсу та оголошення початку формування конкурсної комісії з проведення конкурсу  на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради», розглянувши протокол зборів трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради від 26 квітня 2021 року, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити персональний склад конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради згідно з додатком.
  2. Конкурсній комісії забезпечити проведення конкурсу відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» та чинного законодавства України.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                        Сергій ЛИСИЦЬКИЙ

до розпорядження міського голови
від 12.05.2021 року № 137

Склад конкурсної комісії

з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора  комунального некомерційного підприємства «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради

КОВАЛЬЧУК

Василь Юрійович

– перший заступник міського голови, голова комісії;

ОСТАПЧУК

Наталія Миколаївна

– завідувач сектору кадрової роботи виконавчого апарату міської ради, секретар комісії.

Члени комісії:

БАСЮК

Ніна Адамівна

головна медична сестра КНП «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради;

КАЗЮК

Світлана Миколаївна

лікар загальної практики сімейної медицини КНП «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради;

–

КОЗЛОВЕЦЬ

Тетяна Станіславівна

– лікар-педіатр КНП «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради;

–

СТАФІЙЧУК

Роман Олександрович

–         головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого апарату міської ради.

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                         Володимир ДВОРЕЦЬКИЙ