Групові турніри “Кубку Олевщини” з футболу

16 травня відбулись групові турніри , “Кубку Олевщини” з футболу. В групі “А” в смт.Новобілокоровичі , в першому матчі, лугинський “Старт” переміг СК “Радовель” – 2:1, місцевий ФК “Городок” з мінімальним рахунком – 1:0 , виграв у “Старта” , СК “Радовель” з рахунком 1:2 , поступився “Городку”. Підсумкова турнірна таблиця в групі: 1.) ФК “Городок” – 6 очок , різниця з/п: 3-1, 2.) “Старт” – 3 очки , різниця з/п : 2-2, 3) СК “Радовель – 0 очок , з/п: 2-4. В групі “В” в селі Жубровичі – місцевий “Каменяр” з рахунком – 0:1 , зазнав поразки від олевського “NG”. В групі ” С” в олевському “дербі” , “Штурм” з рахунком – 4:2 здолав “Динамо”. Поступилися ” динамівці” – 1:3 і тепеницькому “Тризубу”. В матчі “Штурм” – “Тризуб” , 3:1 перемога за “штурмовиками”. Підсумкове становище в групі: 1) ” Штурм” – 6 очок, з/п- 7:3, 2) “Тризуб” – 3 очки з/п – 4:4 , 3) “Динамо” – 0 очок з/п – 3:7. Отже в півфінал вийшли переможці груп – ФК “Городок” (смт. Новобілокоровичі) , “NG” (м. Олевськ) , “Штурм” ( м.Олевськ) та тепеницький “Тризуб” , який має найкращі показники серед команд, які посіли другі місця в відбіркових групах. Півфінальні матчі відбудуться у наступну неділю 23 травня.