Всесвітньому Дню Вишиванки – 15 років!

Третій четвер травня – це день, коли кожен може показати свою приналежність до українського народу, його історії, сьогодення та майбутнього, одягнувши символічне історичне надбання нашого народу – вишиванку.

Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу. Вона яскраво відображає особливу національну традицію народу.

Цьогоріч  цьому прекрасному святу – вже 15 років.

Традиційно, відзначаючи Всесвітній день вишиванки, колектив Олевської міської ради підтримав ініціативу та ідею свята та прийшов на роботу у вишитих вбраннях.

Дуже приємно те, що з кожним роком все більше жителів громади долучається до такої ініціативи.

«Вишиванка символізує: Я маю Україну у серці. Тож, нехай наш національний одяг єднає усіх нас, надає нам сили та віри у краще майбутнє. Бережімо українські традиції, адже саме вони є нашою духовною опорою і основою!», – зазначив міський голова Сергій Лисицький.