Міський голова привітав з професійним святом трьох керівників

Кожного року 20 травня відзначається День банківського працівника – це професійне свято всіх працівників банківської системи України. У цей день голова міської ради Сергій Лисицький привітав директора Олевського відділення  АТКБ «ПриватБанк» Світлану Рудой та керуючу «Ощадбанка» Катерину Світельську.

Міський голова вручив керівникам квіти і побажав успішних трудових буднів і процвітання, численних заможних клієнтів, а також міцного здоров’я, особистого щастя та сімейного добробуту.

Також Сергій Лисицький привітав з професійним святом, яке відбулось напередодні, 19 травня, сімейного лікаря Наталію Мельчинську, яка виконує обов’язки головного лікаря Олевського ЦПМД.

До привітань міського голови долучились також присутні заступники та депутати, які висловили особливі слова вдячності жінкам керівникам.

«Саме завдяки плідній, злагодженій співпраці з вами ми можемо говорити про стабільність, впевненість та перспективи розвитку нашої громади » – сказав наостанок міський голова Сергій Лисицький.