День туризму 2021: на Житомирщині стартував обласний конкурс туристичної фотографії

Подорожі, пізнання нового – невід’ємна частина нашого життя. Жодна подорож не обходиться без відображення мандрівки у фото.

Саме тому Обласний туристичний інформаційний центр за підтримки Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації традиційно за два місяці до відзначення Дня туризму в Україні оголошує обласний конкурс туристичної фотографії до Дня туризму.

Метою конкурсу є популяризація туристичних об’єктів та історико-культурної спадщини області, стимулювання творчої та пізнавальної активності жителів та гостей Житомирської області, заохочення до подорожей областю та розвиток внутрішнього туризму.

Конкурс проходить у таких номінаціях:

«Туристичні магніти Житомирщини»;

«Моя історія мандрів» (може бути колаж);

«Яскрава мить».

Спеціальні призи: «За найбільшу кількість фото», «Унікальне фото», «Цікавий ракурс».

Взяти участь у конкурсі може кожен бажаючий. Для цього до 15 вересня 2021 року треба надіслати на адресу обласного ТІЦу (zhotic@ukr.net, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 51, Житомирський обласний туристичний інформаційний центр) фото, які зроблені виключно на території Житомирської області.

Більше про конкурс можна дізнатися за номером телефону: (0412) 47-44-20.