Міський голова привітав медичних працівників напередодні професійного свята

Третя неділя червня є такою датою, про яку пам’ятають якщо не всі, то дуже багато. У цей день країна відзначає День медичного працівника.

Медичним працівникам люди довіряють найдорожче, що у них є – це здоров’я своє і своїх близьких, а це вимагає від лікарів сучасних знань, високої самовіддачі і кращих людських якостей, адже ніякий сучасний прилад не замінить чуйного й уважного ставлення до хворого.

Сьогодні, 17 червня, напередодні свята міський голова Сергій Лисицький привітав всіх медиків з професійним святом.

В Олевському будинку культури керівник громади урочисто вручив грамоти, подяки та грошові винагороди кращим представникам професії.

Щирі подяки, поздоровлення і теплі слова медичним працівникам висловили також  депутати міської ради.

Святковий настрій та музичні вітання глядачам дарували місцеві творчі колективи, але справжнім сюрпризом стала поява на сцені двох лікарів в якості артистів – Тараса Шавули та Юрія Шевчука, які вражали своїми виступами всіх присутніх у залі.

Позитивним настроєм зарядились усі, хто був на урочистому заході.

Більше фото дивіться згодом на нашій офіційній сторінці Фейсбук.