Діти пришкільного оздоровчого табору Олевської ЗОШ №2 відвідали міську раду

Сьогодні, 23 червня, діти пришкільного літнього оздоровчого табору Олевської ЗОШ №2 відвідали Олевську міську раду.

Начальник загального відділу Олевської міської ради Леся Саковець зустріла дітей, показала їм інформаційні дошки та провела екскурсію по будівлі.

Учні відвідали сесійну залу міської ради,  де Леся Вікторівна ознайомила школярів із структурою міської ради, складом депутатського корпусу. Діти дізналися, хто такі депутати, хто серед них головний та які питання вони вирішують на сесіях.

Також школярам пощастило зустріти в актовому залі міського голову Сергія Лисицького, який як раз проводив зустріч із головним лікарем Олевської лікарні Олегом Казюком.

Сергій Лисицький побажав діткам гарно відпочити в літку, набратися сил для подальшого навчання. Також голова громади зазначив, що потрібно старанно вчитися, цікавитися роботою місцевого самоврядування адже, можливо, у подальшому хтось із них також буде працювати в органах місцевого самоврядування.

Діти з інтересом слухали про роботу міської ради, задавали питання та фотографували побачене.