Привітання міського голови Сергія Лисицького з Днем Конституції

Шановні жителі Олевської територіальної громади!

Вітаю вас із річницею ухвалення Української Конституції.

Конституція – це найважливіший правовий документ будь-якої держави, яка  єднає людей, перетворюючи населення на народ, а територію на державу.

Основний Закон – один для всіх. Шануймо його, пам’ятаючи, що Україна починається з кожного з нас.

Нехай це свято об’єднує нас усіх у бажанні змінити життя на краще, проявляти відповідальність, самовіддано працювати, реалізовуватись і цим забезпечувати гідне життя громадян, щасливий завтрашній день наших дітей, а також розквіт нашої громади та усієї України.

Бажаю вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради нашого спільного кращого майбутнього.

З повагою,

міський голова                                      Сергій ЛИСИЦЬКИЙ