В Олевській міській раді відбулось засідання виконкому

Позачергове засідання виконавчого комітету Олевської міської ради відбулось сьогодні, 13 липня о 10:00 год. у великій залі міської ради.

На засіданні розглянуто чотири  питання, три з яких соціальні.

Начальник служби у справах дітей Наталія Скумін підготувала подання на розгляд виконавчого комітету про призначення одній неповнолітній дитині, яка залишилась без піклування батьків піклувальника.

Члени виконавчого комітету затвердили склад комісії з надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Після цього відбулось засідання даної комісії.

По закінченню якого виконком міської ради керуючись відповідними законодавчими нормами затвердив протокол засідання від 13.07.2021 р. № 1