Відбувся круглий стіл на тему «Протидія домашньому насильству та гендерна рівність»

15 липня на базі КУ «Центр соціальних служб» Олевської міської ради проведено круглий стіл на тему «Протидія домашньому насильству та гендерна рівність» за участю: заступника директора, начальника відділу соціальної роботи Тетяни Помін, провідного психолога Надії Гусаревич, завідувача сектору опіки та піклування Світлани Дворецької,  головного спеціаліста служби у справах дітей Наталії Павлюк та заступника начальника відділу Олевського бюро правової допомоги Максима Завірського.

Під час зустрічі були розглянуті питання забезпечення виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року.

Присутні  визначали шляхи забезпечення виконання плану заходів з реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року шляхом проведення інформаційної роботи з різними категоріями сімей щодо запобігання насильству в сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Також обговорено питання взаємоінформування між суб’єктами соціальної роботи.