Міський голова привітав тренерів з професійним святом

19 липня в Україні вперше відзначають День тренера.

Олевська територіальна громада також має тренерів, якими пишається, і які своєю працею прославляють наш край.

Тому саме сьогодні, міський голова Сергій Лисицький привітав тренерський склад Олевської громади з професійним святом, вручивши подяки та грошові винагороди.

Хлопці, я вдячний вам за професіоналізм, за популяризацію здорового способу життя, за результати, які ви показуєте кожного разу на чемпіонатах України та області. Ви можете завжди на мене розраховувати. Саме головне, щоб наша співпраця дала змогу дітям фізично розвиватись та бути здоровими” – сказав під час зустрічі міський голова.

За чашкою кави керівник громади спільно з тренерами обговорили майбутні плани, щодо збільшення спортивних секцій та створення вуличного спортивного майданчика для тренувань.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, високі спортивні досягнення, відданість своїй справі, активну громадську позицію та з нагоди Дня тренера відзнаку отримали:

• тренер вищої категорії з вільної боротьби Володимир Попков;
  • тренер  з тхеквондо Ігор Попов;
  • тренер другої категорії з вільної боротьби Юрій Ямчинський;
  • тренер зі змішаних єдиноборств “ММА” Андрій Кондратюк;
  • тренер другої категорії з вільної боротьби Андрій Кострицький;
  • тренер з греко-римської боротьби Микола Закиров;
  • тренер з вільної боротьби Кирило Дола.