Дитячий святковий концерт з нагоди Дня Незалежності

Діти нашої громади – найталановитіші. Вони вкотре довели це на святковому концерті з нагоди 30-річчя Незалежності України, який відбувся у Центрі дитячої юнацької творчості. Свої найкращі номери та яскраві костюми олевчанам демонстрували танцювальні колективи «Сузір’я» та «Перлина» (керівник Лариса Хоменко), «ТІП-ТОП» (керівник Ольга Настасюк), Центр розвитку та відпочинку «Modern» (керівник Марія Туровець). Творчі виступи демонстрували вихованці музичної школи.

Яке ж свято без української пісні! Їх для присутніх виконували Валерія Курбеко, Мамич Вероніка, Софія Чистякова, Евеліна Чернишова, вокальний ансамбль «Краплинка». Інструментальний номер на гітарі підготував Стефаній Степушенко. Захоплюючими були показові виступи юних тхеквандистів (тренер Ігор Попов). Урізноманітнив сценічну програму номер від театрального гуртка.

Міський голова Сергій Лисицький та його заступник Юрій Данюк привітали присутніх зі святом. Міський голова нагородив переможців конкурсу малюнку «Моя Україна – квітуча країна». Перше місце посіла Вероніка Герасименко, друге – Ліза Демидюк, а третє – Маргарита Павлушенко. Учням школи тхеквандо він подарував спортивний інвентар. Міський голова подякував дітям, їх батькам і керівникам за їх спільну працю, яка створює такі таланти та щиро побажав успіхів.

Дякуємо всім учасникам, їх керівникам та організаторам за чудовий концерт.

Більше фото та відео розміщені на сторінці Олевська міська рада у Фейсбук (тисніть на посилання)