29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

На знак вшанування пам’яті захисників України, сьогодні, 29 серпня, в Олевську відбулося покладання квітів до Меморіала учасникам-воїнам АТО.
Згадаймо їх поіменно: Ковальчук Олександр (Лопатичі), Ярошенко Сергій (Радовель), Шепетько Сергій (Сущани), Гайченя Микола (Олевськ), Шибецький Петро (Білокоровичі), Хоречко Микола (Радовель), Мосійчук Анатолій (Кам’янка), Шеремет Василь (Майдан), Тимощук Ігор (Лопатичі), Єпіфанович Олександр (Рудня-Бистра).
Міський голова Сергій Лисицький, його заступники Василь Ковальчук та Юрій Данюк, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Дворецький, заступниця голови Коростенської РДА Лариса Хоречко, начальниця відділу культури Ірина Кльоц та депутат міської ради Леонід Хомутовський вшанували хвилиною мовчання наших Героїв, які віддали своє життя за Батьківщину.
У цей день міська рада висловлює щирі співчуття родинам загиблих захисників.
Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам!