Житомирська область на 2 місці в Україні за кількістю вакцинованих освітян у підвідомчих закладах

Це повідомив заступник голови Житомирської ОДА Юрій Оханський під час онлайн-наради з питань вакцинації працівників підвідомчих закладів освіти області.

Так, заступник голови облдержадміністрації зазначив, що станом на 09 вересня поточного року в закладах освіти, які є підвідомчими Департаменту освіти і науки Житомирської ОДА та фінансуються з обласного бюджету, в середньому провакциновано від коронавірусу однією дозою вже 80,1 % педагогів. Зокрема необхідного показника вже досягли такі заклади різних форм освіти:

Бердичівський педагогічний фаховий коледж ЖОР – 80,6 %;

Малинський фаховий коледж – 82,8 %;

Головинське вище професійне училище нерудних технологій – 86,2 %;

ДНЗ «Центр сфери обслуговування м. Житомира» – 89,3 %;

Баранівський професійний ліцей – 82,4 %;

ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище» – 85,6 %;

Центр ПТО м. Житомира – 83,2 %;

ДНЗ «Центр легкої промисловості та побутового обслуговування населення м. Житомира» – 84,7 %;

ДНЗ “Бердичівське ВПУ» – 95,2 %;

ДПТНЗ «Радомишльський професійний ліцей» – 80,0 %;

Малинський професійний ліцей – 80,9 %;

Любарський професійний ліцей – 84,3 %;

Пулинський професійний ліцей – 93,6 %;

Бердичівський ліцей-інтернат спортивного профілю – 89,9 %;

Радомишльська санаторна школа – 85,3 %;

Березівська спеціальна школа – 81,3 %;

Вишевицька спеціальна школа – 83,6 %;

Довбиська спеціальна школа – 94,1 %;

Житомирська спеціальна школа – 93,6 %;

Житомирська спеціальна школа №1 – 82,9 %;

Любарська спеціальна школа – 88,9 %;

Коростишівська спеціальна школа – 84,1 %;

Кмитівська спеціальна школа – 86,2 %;

Бердичівська спеціальна школа – 86,9 %;

Денишівська спеціальна школа – 83,9 %;

КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради – 86,5 %;

Комунальний заклад позашкільної освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр” Житомирської обласної ради – 84,6 %;

Комунальний заклад позашкільної освіти “Обласний Центр дитячої та юнацької творчості” Житомирської обласної ради – 83,3 %.

Наближається до необхідної позначки Житомирський професійний ліцей – 79,5 %.

За інформацією Департаменту освіти і науки ОДА, за кількістю щеплених однією дозою вакцини від COVID-19 педагогічних працівників у всіх закладах освіти Житомирська область займає 4 місце в Україні, двома дозами – 6 місце.

«Наголошую ще раз – працівники закладів освіти мають усвідомлювати відповідальність за здоров’я своїх учнів та розуміти, що вакцинація є єдиним дієвим захистом від коронавірусної інфекції. Закликаю всіх освітян Житомирської області вакцинуватися, аби навчальний рік проходив у звичному режимі», — наголосив Юрій Оханський.

Вакцинуватися від COVID-19 освітяни можуть декількома способами:

у п’яти центрах масової вакцинації населення Житомирської області, з переліком яких можна ознайомитися ТУТ;

у пунктах щеплення, інформацію про які можна знайти на сайті Вакцинація від COVID-19;

за допомогою мобільної бригади з вакцинації, яка виїздить до освітнього закладу за зверненням при достатній кількості охочих отримати щеплення (переважно організовані колективи від 50 осіб).

Нагадаємо, що голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко закликав всіх освітян області вакцинуватися та забезпечити повноцінне навчання.

Від початку вакцинальної кампанії від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 338 659 осіб.

Про те, чи є протипоказання до вакцинації від COVID-19, читайте ТУТ.