ДП “Олевський лісгосп АПК” відзначив День працівника лісу

Перший заступник міського голови Василь Ковальчук відвідав Олевський лісгосп АПК аби привітати присутніх лісівників з професійним святом, яке відзначають цього року 19 вересня.

Звертаючись до кожного із працівників лісової галузі зі словами вдячності за самовіддану працю і безмірну любов до лісу, за розуміння, забезпечення суспільства у різноманітній лісовій продукції Василь Ковальчук побажав присутнім міцного здоров’я, стабільності,  невичерпної енергії та вагомих здобутків у професійній діяльності.

Від Олевської міської ради подяки та грошові премії отримали: інспектор з кадрів Жовнерчук Ірина, водій автотранспортного цеху Хомутовський Анатолій, майстер лісу Кишинського лісництва Горпинич Михайло, тракторист автотранспортного цеха Гончар Анатолій та водій пожежного автомобіля Копищанського лісництва Гаврилюк Олександр.

Привітав свій колектив директор підприємства Сергій Вовк. Також він вручив грамоти, грошові нагороди та подарунки кращим працівникам.