Міський голова привітав колектив Білокоровицького лісгоспу з Днем працівника лісу

З нагоди професійного свята – Дня працівника лісу – міський голова Сергій Лисицький та керуючий справами виконавчого комітету Володимир Дворецький привітали колектив Білокоровицького лісового господарства.

У вітальному слові міський голова відзначив ефективність роботи лісівників Олевщини як найбільших платників податків і побажав подальшої праці в такому ж ритмі та ще більших здобутків задля процвітання лісівничої галузі.

Подяками міської ради та грошовими винагородами були відзначені водій автотранспортних засобів Радовельського лісництва  Хлань Андрій, лісоруб 5 розряду проміжного складу Жубровицького лісництва Грек Борис, тракторист Поясківського лісництва Ренкас Андрій, майстер на лісозаготівельних роботах Зубковицького лісництва Яроменко Роман, лісоруб 3 розряду Тепеницького лісництва Стафейчук Василь.

Слова привітань звучали також від голови Коростенської РДА Юрія Тарасюка та заступниці голови Коростенської районної ради Олени Харченко.