Дошкільні навчальні заклади долучились до відзначення Міжнародного дня миру

Вихованці та колективи закладів дошкільної освіти Олевської територіальної громади долучилися до відзначення Міжнародного дня миру, який щороку відзначається 21 вересня. Це свято проходило в особливій та теплій атмосфері, з відлунням дитячого сміху та радісним настроєм вихованців. Педагогічними колективами було організовано ряд освітньо-виховних заходів з іграми, танцями, квестами та ін. Діти з радістю втілювали свої творчі задуми, створювали асоціативні карти, знайомилися з художніми творами. Вихователі пояснили дітям, чому мир в Україні та у світі – це важливо; розкрили значення слів «мир», «миротворець», «патріот»; вчили дітей домовлятися та миритися, уникати конфліктів і мирно розв’язувати їх; розвивали критичне мислення дітей: «Якщо мир – це добре, то що погано?» (сварка, бійка, війна); виховували доброзичливе ставлення одне до одного, бажання робити добрі вчинки та жити в мирі, а також любов до Батьківщини, повагу до людей різних національностей, прагнення берегти мир.

На завершення тематичного ранку діти мали змогу насолодитися своїми роботами на виставці.