Комісія ТЕБ і НС Олевської громади дозволила працювати дитячим садочкам, а учням 1-4 класів відвідувати школи

Вчора, 22 вересня,  відбулося позачергове онлайн-засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Олевської міської ТГ.

Комісією вирішено надати дозвіл працювати дитячим садочкам, а учням 1-4 класів відвідувати школи з умовами «дотримання всіх карантинних вимог та умови швидкого вакцинування педагогічного персоналу», йдеться у протоколі (див. нижче).

До 3 жовтня вирішено тимчасово призупинити навчально-виховний процес у школі та дитячому садку села Замисловичі.

24 вересня знову відбудеться засідання ТЕБ і НС, щоб повторно заслухати головного лікаря Казюка О.В. та генерального директора ПМД Мельчинську Н.В. з інформацією про стан захворюваності на Covid-19.