Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.

Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Дякую працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів, майстрам народного мистецтва за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі здобутки. Ваша творчість, організаторська діяльність слугують розквіту нашої громади, радують глядачів неперевершеними зразками народної творчості, виховують у підростаючого покоління усвідомлення значущості ролі культури!

Бажаю професійних успіхів, втілення нових цікавих ідей, щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам, сил та енергії для нових творчих звершень, людської шани і вдячності!

З повагою,

міський голова Сергій Лисицький