Результати II-го обласного онлайн фестивалю колядок, щедрівок та вертепів “Різдвяна зірка-2021”

Обласний онлайн конкурс – фестиваль колядок, щедрівок і вертепів «Різдвяна  зірка» проводиться кожен рік протягом 10 років. Раніше він був районний конкурс, а два роки він вже обласний і у зв’язку з карантинними обмеженнями кокнурс проходить онлайн.

Мета проведення фестивалю:

– розвиток  і  популяризація  української  духовної  пісні, відродження  та  збереження  традицій  колядок, щедрівок  та вертепної драми;

– пошук та  вивчення  нових  цікавих  зразків  колядок  і  щедрівок, підвищення  художньо-мистецького  рівня  театралізованих  вертепів;

– збагачення  репертуару художніх колективів та підвищення  їх  виконавської  майстерності.

До  участі  у  фестивалі  запрошуються  солісти, дитячі та дорослі аматорські колективи, фольклорні гурти, творчі  колективи навчальних закладів, родинні колективи, колективи малих форм (дуети, тріо, квартети).

Фестиваль проводився  у 2 – х номінаціях: «Колядки та щедрівки» та «Вертепи».

Цього року надійшло понад 80 заявок – це рекордна кількість. Також вперше долучилися до конкурсу міжнародний учасник з Казахстану.

Переглянути відео учасників можна за посиланням  https://cutt.ly/iIgso4j

Ознайомитись з переможцями, які зайняли І, ІІ та ІІІ місця можна переглянувши забраження нажче.