Пасажирський поїзд Львів-Бахмут і надалі щоденно курсуватиме через Олевськ

На першому пленарному засіданні 15 сесії міської ради депутати погодили рішення про звернення до Кабінету Міністрів України, акціонерного товариства «Укрзалізниця» щодо недопущення зміни маршруту руху пасажирського поїзда №142 Львів-Бахмут. У зверненні йдеться, що на офіційному сайті АТ «Укзалізниця» із 2022 року відбудуться зміни маршруту слідування пасажирського поїзда №142 сполучення Львів-Бахмут через місто Луцьк. Так, як на сьогодні це єдиний пасажирський поїзд, що курсує через станцію Олевськ і зміна маршруту позбавить прямого залізничного сполучення окрім жителів Олевської міської територіальної громади, жителів інших населених пунктів поліських територій: Волинської, Рівненської, Житомирської областей, які користуються послугами залізничних станцій: Маневичі, Чарторийськ, Вараш, Рафалівка, Антонівка, Сарни, Томашгород, Рокитне-Волинське, Остки, Олевськ, Білокоровичі. Враховуючи це, депутати звернулись з проханням зберегти діючий маршрут слідування поїзда Львів-Бахмут, який діє на даний час із зупинкою на станції Олевськ.

Днями до міської ради надійшла відповідь від АТ «Українська залізниця» філія «Пасажирська компанія». В офіційному листі йдеться, що пасажирський поїзд Львів-Бахмут і надалі щоденно курсуватиме зі збереженням маршрута та графіка руху.