Три жінки Олевської громади отримали почесне звання «Мати – героїня»

Сьогодні, 2 лютого, в  облдержадміністрації пройшов урочистий захід із нагородження жінок Житомирщини, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

У заході взяли участь голова ОДА Віталій Бунечко, заступник голови ОДА Віктор Градівський, голова обласної ради Володимир Федоренко, представники територіальних громад, райдержадміністрацій та структурних підрозділів ОДА.

«Дякую Вам за те, що попри нелегкі будні, недоспані ночі, Ви дали дорогу в життя майбутньому нашої нації. Бажаю Вам і Вашим родинам побільше хороших світлих днів у мирі, міцного здоров’я, довголіття, родинного тепла, радості та поваги від дітей»,  – сказав Віталій Бунечко.

У 2021 році почесне звання України «Мати-героїня» присвоєно 85 багатодітним матерям області. З них 35 жінкам Житомирщини присвоєно почесне звання «Мати-героїня» відповідно до Указу Президента України від 14 грудня 2021 року №655. Кожна жінка отримала одноразову допомогу в сумі 22 700 грн.

Всього в області зазначене звання присвоєно 11 125 жінкам.

Сьогодні були нагороджені багатодітні матері Житомирщини, які народили та виховали п’ять або більше дітей, серед яких 3 жительки Олевської громади:

КОЗЛОВЕЦЬ Інна Володимирівна — мати п’яти дітей, місто Олевськ Коростенського району;

КОЛПАКОВА Тетяна Іванівна — мати п’яти дітей, село Жубровичі Коростенського району;

ШАПОРДА Валентина Володимирівна — мати п’яти дітей, село Будки Коростенського району.