В Україні введено військовий стан. Всім військовозобов’язаним терміново з’явитись до 2-го відділу Коростенського районного ТЦК та СП в м. Олевськ

Сьогодні, 24 лютого 2022 року, в Україні введено воєнний стан. Президент підписав Указ №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», який підтримано Верховною Радою.

Воєнний стан запроваджено з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.

Воєнний стан – це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності, територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям і органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, а також тимчасове обмеження конституційних прав і свобод людини та громадянина, прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.

За словами т. в.о. начальника другого відділу Коростенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігоря Гергала наразі по Олевській громаді оголошено повну мобілізацію.

У зв’язку з цим, просимо всіх військовозобов’язаних терміново з’явитись до 2-го відділу Коростенського районного ТЦК та СП в м. Олевськ (Олевський військомат) з паспортом,  ідентифікаційним кодом і військовим квитком.

Закликаємо громадян не панікувати, зберігати спокій і розсудливість. Не піддавайтеся провокації , дивіться та читайте тільки перевірені джерела засобів масової інформації.

 

 

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту