ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ, ЯКІ ПРИБУЛИ ДО ОЛЕВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

З кожним днем до Олевської громади все більше прибуває внутрішньо переміщених осіб. Міська влада надає усю необхідну допомогу постраждалим від військових дій агресора – їжу, дорослий та дитячий одяг, засоби гігієни.
Більшість переселенців залишаються на одну ніч і далі продовжують свою дорогу, інші – залишаються на довший термін. Тож звертаємось до вимушених переселенців, які проживають на території Олевської громади та планують тут залишатися, всім потрібно зареєструватися.
Реєстрація проводиться щодня з 9-00 до 16-00 за адресою: м. Олевськ, вул. Володимирська, 2 ( Олевський ЦНАП).
При собі обов’язково мати оригінали документів, що посвідчують особу (паспорт, ID-карта, свідоцтво про народження дітей). Для осіб, які проживають у селах нашої громади, просимо звернутися до старост.
Дана інформація потрібна для того, щоб сформувати базу переселенців, які залишаються жити в Олевській громаді, та визначити обсяг їх потреб в соціальному й медичному забезпеченні.