Допомагаємо родинам загиблих Захисників

30 березня заступник міського голови Юрій Данюк разом із головою та членами Спілки воїнів-учасників антитерористичної операції Олевської МТГ Володимиром Ушком, Олександром Фіченею, Анатолієм Маркевичем відвідали родини загиблих Захисників України. На жаль, таких родин у громаді вже 9, на початку березня попрощалися із Богданом Васильчуком з Олевська та Олегом Заруцьким і Валентином Яценком із села Бацеве.

Родини підтримали добрим словом та передали продуктові набори (борошно, цукор, крупи, макарони, консерви, солодощі, хліб, текстиль та засоби гігієни, інше).

Звісно, всі були розчулені, дякували, а деякі, навіть, говорили, що може краще віддати солдатам.

Сьогодні всім складно, але так важливо не забувати про дітей, вдів, матерів та рідних наших Героїв, які віддали свої життя, захищаючи рідну землю, нас.

Ніхто і ніщо не замінить рідних людей, ніякі подарунки чи увага, але від громади, нас з вами, олевчани, залежить як ми розділятимемо з родинами загиблих горе та турботи, якими словами згадуватимемо та вшановуватимемо пам’ять наших земляків.