Хочеш жити в чистому місті? Заплати за вивіз сміття!

В нашій громаді створено комунальне підприємство «Олевськ-Комунальник», яке надає послуги з вивезення твердих побутових відходів (сміття).

Всі знають, яка сьогодні ситуація із пальним, вона дуже складна, до того ж його ціна втричі більша, ніж в час коли приймалось рішення про тариф.

Попри всі складнощі комунальне підприємство працює і виконує свою роботу. Ми з вами маємо чисте місто: громадські місця, центр та вулиці.

Вивезення сміття – це комунальна послуга, за яку треба платити. Шановні жителі міста, Ви платите за електроенергію, газ, воду, отож, будьте ласкаві, проявіть свою відповідальність і в цьому питанні.

Наразі договори укладено з 900 домогосподарствами, однак третина з них так і не сплатила кошти за договорами.

Місячна плата на 1 мешканця багатоквартирного будинку становить 15,89 грн., приватного – 15.47 грн. Якщо порахувати, то родина з 4 осіб за рік має сплатити 762,75 грн або, відповідно, 742,56 грн. Необов’язково платити всю суму за рік, можна помісячно.

В рази гірша ситуація із приватними підприємцями, наразі угоди уклали лише 15 ПП/ФОПів із 200.

Прохання до всіх підприємців та жителів міста – заплатіть за вивіз сміття!

Адреса КП «Олевськ-Комунальник»: вул. Свято-Миколаївська, 4 (у минулому РДА), 1 поверх, коридором направо.

Договір про надання послуг з вивезення побутових відходів