Дільничних офіцерів Олевщини привітали з професійним святом

18 червня дільничні офіцери поліції відзначають професійне свято.

З цієї нагоди, міський голова Сергій Лисицький відзначив 3-х дільничних та подякував за службу.

«Висловлюю вам вдячність за вашу роботу! Вітаю з професійним святом — Днем дільничного офіцера. Від вашої роботи залежить спокій у громаді. Хочу побажати міцного здоров’я та мирного неба. Перемоги нам усім!», – зазначив міський голова.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм і відповідальність, вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди Дня дільничного офіцера подяками міської ради були нагороджені:

• Старший дільничний офіцер поліції сектору превенції відділення поліції №2 Коростенського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області, капітан поліції – Золотобой Михайло Михайлович;
  • Дільничний офіцер поліції сектору превенції відділення поліції №2 Коростенського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області, старший лейтенант поліції – Корнійчук Віталій Анатолійович;
  • Дільничний офіцер поліції сектору превенції відділення поліції №2 Коростенського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області, старший лейтенант поліції – Орлов Володимир Сергійович.