З Днем державної служби України!

Щорічно, 23 червня, в Україні відзначається День державної служби – професійне свято людей, які працюють в державних органах та їх апаратах.

В своїй діяльності держслужбовці керуються принципами демократизму та законності, гуманізму і соціальної справедливості, пріоритетом прав людини. Але в першу чергу держслужбовці – служать українському народові, будуючи свою роботу таким чином, щоб надавати громадянам якісний сучасний сервіс.

Державна служба є провідником ідей державності. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою,

міський голова             Сергій ЛИСИЦЬКИЙ