Випускний вечір у Лопатицькій ЗОШ

26 червня у Лопатицькій ЗОШ відбулось вручення випускникам свідоцтв про повну загальну середню освіту.

Привітати випускників завітав також міський голова Сергій Лисицький, який кращим учням школи за вагомі досягнення у навчанні вручив грамоти Олевської міської ради: Стефану  Степушенку, Сніжані Мусійчук та Альбіні Осипчук.

Щирі слова для одинадцятикласників звучали від директора школи, класних керівників та батьків.

Приємно відзначити те, що випускники також вирішили допомогти нашим воїнам, тому зібрали кошти і передали їх на святі міському голові, який запевнив що всі кошти підуть на потреби ЗСУ.

Нагадуємо, що раніше таку ініціативу проявили і випускники Олевської ЗОШ №3.

Дякуємо! І радіємо, що в Україні росте така молодь!

Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди залишаться найсвітлішими на все життя.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.