Децентралізація: можливості для громад та підприємців. Основні державні програми

Стабільна робота економіки є важливою складовою перемоги України. Саме тому держава докладає зусиль для підтримки економічної діяльності. В інфографіках від Українського кризового медіа-центру та проєкту USAID в Україні «HOVERLA» зібрана інформація про 13 основних державних програм підтримки економіки у 2022 році.

У них ви знайдете інформацію щодо можливостей залучення додаткових коштів суб’єктами підприємництва, з коротким описом програм та механізмів їх фінансування.

Інформаційні матеріали включають в себе перелік основних державних Програм та короткий опис кожної з них:

• Грант на створення або розвиток власного бізнесу
  • Грант для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства
  • Грант для створення або розвитку тепличного господарства
  • Грант на створення або розвиток переробних підприємств
  • Програма «Доступні кредити 5-7-9%»
  • Програма «Фінансовий лізинг 5-7-9%»
  • Програма «Доступна іпотека 7%»
  • Грант на стартап
  • Програма Інноваційних ваучерів
  • Програма грантової підтримки проєктів подвійного призначення
  • Компенсація за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб
  • Програма з кредитування ММСП України за пріоритетними галузевими напрямами
  • Програма з підтримки фінансування інвестиційних проектів МСП за пріоритетними напрямами

Більше про ці програми читайте за посиланнямhttps://decentralization.gov.ua/news/15394

Нагадаємо, що у третьому випуску програми «ДНК міста» громади можуть дізнатися, де шукати фінансування інфраструктурних проєктів.