Ситуація з COVID-19 погіршується щоденно!

Олевське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що  у  Житомирській області продовжує зростати рівень захворюваності на коронавірус. Так, за минулий тиждень в області зареєстрували понад 800 випадків COVID-19 – це на 41% більше, ніж тижнем раніше.

Найвищий рівень захворюваності залишається в Коростишівському районі,  також рівні захворюваності, що перевищують середньо обласний показник, фіксуються в м.Бердичеві та Житомирі, на території колишніх Андрушівського, Бердичівського, Житомирського, Ємільчинського, Попільнянського, Олевського районів.

Рекомендації як убезпечити себе від зараження:

1. Ретельно і часто мийте руки з милом чи обробляйте їх антисептиком.
  2. Уникайте скупчення людей.
  3. Якщо ви захворіли, залишайтеся вдома і зверніться до лікаря.
  4. Використовуйте захисну маску:
    • обов’язково — якщо захворіли і маєте респіраторні симптоми (кашель, нежить);
    • якщо перебуваєте у місцях великого скупчення людей — з метою додаткового захисту.

Бережіть себе та своїх близьких!

Олевське управління Головного управління

Держпродспоживслужби в Житомирській області