До відома громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  І категорії

Відділ №4 (Олевськ) Управління соціальнї політики Коростенської РВА наголошує, що прийом заяв на оздоровленняу 2023 році  громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи /згідно Постанови Кабінету Міністрів України №854 від 23.11.2016/здійснюється до 15 жовтня 2022 року.

З метою недопущення позбавлення особистого права на санаторно-курортне оздоровлення та своєчасної постанови на облік, просимо звернутися усіх бажаючих до ЦНАПу або до старости за місцем реєстрації  осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС  І категорії з метою подачі необхідних документів для постановки на чергу для забезпечення путівкою, а саме:

1) Для одержання санаторно-курортної путівки постраждалою особою віднесених до 1 категорії:

–заяву;

–медичну довідку за формою № 070;

– копію паспорта;

– копію посвідчення постраждалої особи разом із відповідними
вкладками;

– копія довідки МСЕК.

2) Для одержання санаторно-курортної путівки потерпілою дитиною- інвалідом, інвалідність якої пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС (матері і дитини):

– заяву;

– медичну довідку за формою № 070 (на дитину);

– медичну довідку за формою № 070 (одного з батьків);

– копію посвідчення потерпілої дитини з вкладкою;

– копію посвідчення постраждалої особи одного з батьків;

– копію свідоцтва про народження потерпілої дитини;

– копію паспорта одного з батьків потерпілої дитини.