З Днем усиновлення!

Шановні мешканці Олевської громади, шановні усиновителі, опікуни, піклувальники,

прийомні батьки, батьки-вихователі!

30 вересня, в день великого православного свята Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії, відзначається День усиновлення. Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Цей день став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.

Ми щиро вітаємо усиновителів, опікунів, прийомних батьків та батьків-вихователів зі cвятом!

Ви вибрали велику місію, незвичайну професію – виховувати дітей, які залишились без батьківської опіки. Кожен день Ваш наповнений кропіткою роботою. Щира подяка вам та всім тим, хто вміє батьківською любов’ю огортати і захищати дитину.

В цей день  вітаємо тих донечок і синів, які знайшли своїх батьків, адже дитина може бути усиновлена або ж влаштована під опіку, в прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу. Неважливо юридична форма, а важливо те, що дитина в родині і її люблять, сприймають, оберігають, піклуються про неї та допомагають зростати!

Бажаємо Вам по життю здоров’я, сил, натхнення та терпіння.

Віри, Надії і Любові та Мудрості!

Всім мамам і татам щасливого материнства та батьківства. Дочекатися синів і доньок, тих хто стоїть на захисті прав та свобод нашої рідної України!

Будьте сильними, адже Ви такі потрібні своїм дітям!

Кожній дитині – надійного і люблячого дорослого поряд!

Миру всім Вам!

Миру і Перемоги!

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг»

Олевської міської ради