Юні волонтерки передали понад 3 тисячі гривень для ЗСУ

Діти Олевської громади продовжують допомагати Збройним Силам України. Щирі дитячі серця з особливою турботою та натхненням прагнуть долучатися до загальної справи. Бажання проявляти у такий спосіб свою емпатію, співчуття та турботу надає дітям відчуття власної сили, впевненості у власному внеску у спільну перемогу.

Цього разу троє юних волонтерок – Мамаян Лейла, Сай Соломія та Єфімович Вероніка – зібрали понад три тисячі гривень для ЗСУ. Для цього дівчатка стояли обабіч дороги в районі вулиці Пушкіна в місті Олевськ.

Кошти, у сумі 3300 гривень, діти принесли в міську раду, де особисто передали міському голові Сергію Лисицькому. Він щиро подякував за таку гарну ініціативу  та запевнив, що гроші використають на потреби бійців ЗСУ.