Олевська громада серед переможців конкурсу від ЮНІСЕФ «Спільно до навчання»

Про це повідомляє Громадська організація «In Touch Ukraine Foundation».

Так, спільна комісія організаторів визначила 10 громад Житомирської області, у яких буде обладнано освітні простори для навчання.

Загалом заявки на реалізацію проєкту подали 32 громади Житомирщини. Всі заявки аналізувалися та оцінювалися спільною комісією у складі фахівців та спеціалістів Департаменту освіти та науки Житомирської ОВА. При оцінюванні заявок спеціалісти брали до уваги основні критерії відбору локацій, які були зазначені при оголошенні конкурсу, зокрема:

• наявність укриття, яке може розмістити групу із 15 дітей одночасно відповідно до вимог організації освітнього процесу та протиепідемічних вимог;
  • приміщення опалюється впродовж опалювального сезону, облаштовано опалення або альтернативний обігрів укриття;
  • громада готова для участі з реалізації проєкту та підвезенню дітей до освітніх просторів.

Отже, 10 освітніх хабів будуть розміщені в таких громадах:

Овруцькій;

Новоборівській;

Гладковицькій;

Черняхівській;

Городницькій;

Андрушівській;

Романівській;

Олевській;

Народицькій;

Радомишльській.

Спеціалісти проєкту працюватимуть індивідуально з обраними громадами щодо створення та наповнення освітніх просторів за підтримки UNICEF Ukraine.