Закликаємо жителів Олевщини обмежувати використання електропиладів з 7-00 до 23-00

У зв’язку з різким зростанням рівня споживання електроенергії Диспетчерський центр “Укренерго” вимушений вводити тимчасові контрольовані обмеження електроенергії по Україні.

Будемо свідомими громадянами та максимально знизимо споживання електроенергії з 7-00 до 23-00, вимкнемо з розеток усе зайве.

Мінімізуйте використання пральних машин, бойлерів, кондиціонерів, обігрівачів. Також  по можливості обмежте використання електрочайників та електроплит, вимикайте світло в приміщеннях, де ви не перебуваєте, перенесіть ремонтні роботи на світлі години доби.

Крім того, наполегливо звертаємось до бізнесу області: вимкніть вивіски та зайве освітлення у години пікових навантажень. Кожен кіловат енергії, яку ви не використаєте, дасть додаткову стабільність нашій енергосистемі.

Якщо свідоме обмеження споживання електроенергії дозволить нам пройти пікові навантаження, аварійних відключень зможемо уникнути!