Новорічні подарунки для дітей від благодійного фонду «BGV» Геннадія Буткевича

Діти сіл Хочине, Юрове та Перга отримали новорічні подарунки з цукерками від «Пержанської рудної компанії» спільно з Благодійним фондом BGV Геннадія Буткевича та німецькими донорами #WeAreAllUkrainians.

Пакунки привезли до гімназій та дитячих садочків відповідних населених пунктів міський голова Сергій Лисицький та секретар міської ради Сергій Мельник. Вони побажали дітям та працівникам закладів затишних новорічних свят та щасливого майбутнього під мирним українським небом.

Раніше, благодійники також підготували 700 святкових подарунків дітям військовослужбовців Олевської громади.

В такий непростий для кожної української родини час, дітки чекають на новорічне диво та приємні емоції. Тож кожна дитяча посмішка від новорічного сюрпризу спонукає до подальшого поширення добра. Адже дуже важливо, щоб попри війну в дитячих спогадах залишилось більше радісних та щасливих моментів.