Колядки та ярмарок: Дружбівський старостинський округ зібрав понад 20 тис. грн. для ЗСУ

Кількість проведених благодійних заходів в Олевській громаді сягнула до значної відмітки за цей майже рік від початку повномасштабного вторгнення рф. І все задля єдиної мети – допомогти Збройним Силам України.

Вчергове благодійний ярмарок влаштували в селищі міського типу Дружба. Жителі населених пунктів цього старостинського округу об’єдналися та приготували велику кількість домашньої випічки. Таким чином вдалося зібрати 10 100 гривень.

10 300 гривень додали до цих коштів церковні співці місцевої церкви, які колядували для односельчан.

Тож, в загальному 20 400 гривень для ЗСУ передала міському голові Сергію Лисицькому в приміщенні Олевської міської ради староста смт Дружба Ольга Хомутовська.

«Поки наші витривалі та сильні воїни обороняють нашу землю, наші місцеві жителі від душі й щиро намагаються зробити свій внесок у допомогу ЗСУ. Ніхто не залишається осторонь, для більшості ця війна залишила свій слід на серці. Я щиро вдячний всім організаторам та учасникам заходів за всю ту сердечну підтримку наших захисників», – прокоментував міський голова Сергій Лисицький.