Жінок Олевщини вітали з Міжнародним жіночим днем

Сьогодні, 8 березня, жінок нашої громади вітали з Міжнародним жіночим днем. Подяками народного депутата України Володимира Арешонкова, грошовими нагородами та квітами вітали волонтерок Олевщини, жінок які в часи війни показали не тільки велике тепле серце, а й неабияку витримку та громадську позицію.

На заході також були присутні секретар міської ради Сергій Мельник, заступники міського голови Василь Ковальчук, Юрій Данюк, Сергій Гончар.

«Цей день – це свято, яке нагадує про важливу роль жінок у нашому суспільстві, їх внесок у розвиток нашої громади та країни в цілому. Нехай цей день стане додатковою нагодою висловити подяку за все, що ви робите для нашої спільної майбутньої перемоги. Зичу вам здоров’я, успіху, процвітання та взаєморозуміння», – звернувся до присутніх жінок заступник міського голови Юрій Данюк.