В Олевську відбулось шоу мильних бульбашок

8 березня для діток Олевської громади влаштували справжнє свято. В Центрі дитячої та юнацької творчості відбулось шоу мильних бульбашок у рамках реалізації крос-секторального проєкту «Надзвичайна допомога дітям, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Житомирській області», що реалізується ГО «IN TOUCH UKRAINE» за фінансової підтримки Дитячого фонду UNICEF.

Цей дивовижний захід провели працівники Попаснянського центру реабілітації «Лелека» з метою подарувати радість кожній дитині, яка прийшла на це шоу. Сміх, радість та щирі дитячі емоції наповнили великий зал Олевського ЦДЮТ.

На заході також був присутній заступник міського голови Юрій Данюк. Він прокоментував: «Це було неймовірне шоу, яке дозволило діткам нашої громади забути про тяжкі події, з якими зараз бореться Україна, та на мить перенести їх у світ казки і мрій». Також Юрій Михайлович подякував організаторам заходу за гарний настрій для дітей громади та за постійну підтримку та співпрацю.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук