Другий марафон благодійних концертів закладів культури Олевської громади

Початок весни для закладів культури Олевської громади став ще однією гарною нагодою організувати благодійні концерти на підтримку Збройних Сил України.

Села Олевської громади по-особливому підійшли до організації заходів та індивідуально продумали теми. До проведення концертів та ярмарків долучалися працівники закладів культури, освіти, медицини, діти та місцеві підприємці і мешканці. Долучалися до заходу, звісно, і старости відповідних округів.

Фотозвіти із заходів:

с. Варварівка

с. Тепениця

с. Кишин

с. Майдан

с. Корощине

с. Журжевичі

Проводились заходи й в інших селах громади, зокрема: с. Кам’янка, с. Пояски, с. Покровське, с. Зубковичі, смт Дружба, с. Зольня та інші.

Це вже не перший марафон благодійних концертів. Так, минулого разу працівники культури зібрали понад 150 000 гривень, за що було придбано автомобіль для ЗСУ.

Тоді благодійні заходи організовували такі села громади, де зібрали кошти: с. Варварівка – 8000 грн., с. Замисловичі – 13 000 грн.,  с. Хмелівка – 4165 грн., с. Журжевичі – 3750 грн., с. Покровське – 8055 грн., с. Пояски – 8000 грн.,  с. Лопатичі – 5650+16200 грн., с. Жубровичі – 9775 грн., с. Сарнівка – 1735 грн., смт Новоозерянка – 15435 грн., с. Стовпинка – 4675 грн., с. Тепениця – 7550 грн., с. Калинівка – 16 000 грн., с. Кам’янка – 12800 грн., с. Майдан – 10370 грн., с. Зольня – 3200 грн., с. Корощине – 6506 грн.

«Станом на 09 березня маємо залишок від проведення благодійних концертів, які відбулися протягом лютого – березня місяців на придбання наступного автомобіля  для ЗСУ», – поділилась планами начальниця відділу культури та туризму Анна Вжесінська.