На благодійному ярмарку в Калинівці зібрали 8 тисяч гривень для ЗСУ

Тривають благодійні заходи в більшості населених пунктів Олевської громади. Не виключенням є село Калинівка.

З ініціативи Калинівського Будинку культури в селі було організовано та проведено благодійний ярмарок у якому взяли участь також працівники закладів освіти, бібліотеки, медицини та інші.

Продаючи майстерно, а головне – з любов’ю та побажаннями миру приготовані смачні домашні страви, цього разу вдалось зібрати 8 000 гривень.

Діловод села Лариса Бубенко та завідувачка БК Ольга Денисюк передали кошти міському голові Сергію Лисицькому на потреби Збройних Сил України.

«Хочу висловити щиру вдячність всім, хто ініціює, організовує та проводить благодійні заходи для наших Збройних Сил. Ми всі прагнемо до однієї мети –миру та Перемоги. І кожен вклад, кожна допомога нашим військовим наближає нас до цього», – прокоментував міський голова Сергій Лисицький.