«Разом ми – Перемога»: активні хлопці Олевської громади збирають кошти для ЗСУ

Українська чуйність, готовність допомагати один одному і згуртовуватись, щоб подолати ворога, вражає весь світ. Численні волонтерські ініціативи, благодійні заходи дійсно надихають, тим паче коли головні їх учасники – діти.

Олевська громада не стоїть осторонь: четверо місцевих хлопців вчергове організували збір коштів для Збройних Сил України. Назар Остапчук, Андрій Шапран і брати Іван та Андрій Рубанські у вихідні дні вийшли до Центрального ринку та збирали гроші для ЗСУ. Для привернення уваги використовували власноруч приготовлений плакат «Разом ми – Перемога».

Зібрані 2 500 гривень хлопці передали міському голові Сергію Лисицькому для потреб наших військових.

«З таких юнаків виховується та мужніє цвіт нашої нації. Дякую вам за вашу ініціативність та активність. Ваш час, увага та підтримка цінна для всіх наших воїнів, які хоробро боронять нашу землю від окупанта», – зазначив міський голова Сергій Лисицький.